Vánoční  turnaj  v  Praze

Na neděli 11.prosince 2011 byl naplánován vánoční turnaj karate v Praze . Letos se konal ve sportovní hale Loděnice v ul. Vodácká v Praze Tróji. Protože jsme tam ještě nikdy nebyli , měli jsme obavy, jestli stihneme začátek. Nakonec jsme halu hned vedle Vltavy našli a zpoždění nebylo až tak velké. Na letošní ročník vyrazilo z našeho sdružení celkem pět závodníků a já. Sraz byl za školou v Zásadě. Matyáš Benešovský, Jan Němec a Tereza Hozdová se sešli na smluveném místě. Spolu s Mírou jsme je naložili do našeho auta a vyrazili do Jablonce nad Nisou. Tam se k nám připojil ještě Jan Hrách. Cesta do Prahy ubíhala bez problémů. Na Černém Mostě již naučený přestup na metro a již hurá do velkoměsta. Na stanici nádraží Holešovice jsme ještě přestoupili na autobus a dojeli na zastávku Povltavská. Odtud již pěšky k hale. Letos jsme získali celkem dva poháry a čtrnáct medailí. V disciplíně kata družstev nastoupili závodníci ve dvou družstvech,první ve složení Tereza,Jan Hrách a Matyáš obsadili třetí místo, druhé družstvo ve složení Matyáš,Tereza a Jan Němec vyhráli a obsadili místo první. V katách jednotlivců bylo konečné pořadí toto: Tereza 2.místo,Matyáš 1.místo,Jan Němec 2.místo,Jan Hrách 2.místo,Miroslav Dušek ml.3.místo. V kategorii kumite jednotlivců skončil Matyáš na celkovém 2.místě,Jan Němec na místě 3 a Míra na 2. místě. Závodníci byli spokojeni se svým umístěním.  Po skončení závodů jsme se ještě jeli podívat na staroměstské náměstí na na vánoční strom. Zastavili jsme se u místa kde je v dlažbě vidět bílé kříže, památku na popravené pány  po  bitvě na Bílé Hoře.Koukli jsme se na orloj a pomalu se vraceli k metru, na Černý Most a domů.